VYHODNOTENIE ROZVOJOVÉHO PROJEKTU MŠ SR „ČÍTAME RADI“

Milá budúca návštevníčka a milý budúci návštevník našej novovznikajúcej školskej knižnice v priestoroch EZŚ na Palisádach.

Radi by sme Ťa informovali o našom spoločnom úspechu! Keď Ministerstvo školstva SR vyhlásilo výzvu na podávanie žiadostí o poskytnutie finančného príspevku na nákup knižných titulov „Čítame radi“, mali sme maličkú nádej, ale rozhodli sme sa, že tieto peniažky MUSÍME ZÍSKAŤ, aby si po príchode do školy a predovšetkým po otvorení tajuplných dvier školskej knižnice aj Ty ostal stáť ako obarený a bol schopný povedať iba jedno nekonečné „ooo“. :- )

Pretože sme vo výzve boli úspešní a podarilo sa nám zabojovať a získať plnú sumu – 800 eur – náš knižný fond sa opäť obohatí a prinesie do svojich poličiek nové tituly plné napínavých príbehov! Už teraz naša knižnica dýcha novotou vďaka štedrosti a finančným príspevkom od Rady rodičov, Nadácie Mateja Bela, vďaka knižným darom od vás – detí, rodičov a priateľov našej školy.

Teraz ale pred nami stojí dôležitá a zodpovedná úloha – nadiktovať zoznam vašich knižných prianí našim knižným pomocníkom – Hugovi a Maríne, aby pani učiteľkám Evke Adamove a Anke Kampovej nadiktovali, ktoré knihy by si si rád našiel v krásnych drevených poličkách po príchode do školy. :- ) Neváhaj ani sekundu a porozmýšľaj, ktorú knihu by si nám odporučil zakúpiť do našej novej knižnice – vaše tipy a nápady sú pre nás veľmi dôležité a inšpirujúce, budeme sa na ne tešiť. (Myslíme si, že množstvo z vašich tipov sa už v knižnici aj nachádza a budete veľmi prekvapení, keď sa o tom osobne presvedčíte!) :- )

Za pomoc ďakujú knižní škriatkovia Hugo a Marína, veľkí pomocníci pani učiteliek slovenského jazyka a literatúry. :- )

Mňauky-havky!

Viac informácií nájdeš tu:
https://www.minedu.sk/podpora-citatelskej-gramotnosti-rozvojovy-projekt-citame-radi-vyhodnotenie/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.