Vianočná Viedeň 2016

Každoročne sa zúčastnia študenti bilingválneho gymnázia exkurzie vo Viedni. Ani tento rok to nebolo inak.

Mali sme jedinečnú možnosť navštíviť historickú budovu v srdci Viedne, rakúsky parlament. V týchto priestoroch pracujú súčasní zákonodarcovia Rakúskej republiky. Po prehliadke historického centra sme sa dostali k Steffl, ako nazývajú Rakúšania gotický dóm Stefansdom. Na záver výletu sme si vychutnali atmosféru vianočných trhov pred viedenskou radnicou.

Napriek mrazivému počasiu sme prežili krásny vianočný deň.

 

(Napísala p. prof. Otília Šebaňová.)

« 1 of 3 »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.