Turnaj vo futbale

Vychovávateľky zo školského klubu detí usporiadali v mesiaci jún školský turnaj vo futbale pre deti z prvého stupňa. Deti prejavili veľký záujem o zápas a snažili sa získať futbalový pohár školského klubu.

Počas turnaja vládlo veľké napätie. Pri remízach nasledovali pokutové kopy, ktoré rozhodli o víťazoch. Zápas prišli podporiť niektorí rodičia, ale aj ostatné deti zo školského klubu. Výsledky zápasov sú nasledovné:

1. miesto – 3. ročník

2. miesto – 2. ročník

3. miesto – 1. ročník

4. miesto – 4. ročník

Všetci účastníci zápasu obdržali sladkú odmenu a víťazom srdečne blahoželáme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.