Študijno-poznávací zájazd Worthing (Anglicko)

V dňoch 19. až 30. mája 2017 sa 35 študentov z prím, sekúnd a kvarty zúčastnilo študijno-poznávacieho pobytu vo Worthingu (Južné Anglicko).

Hodnotenie jednej z účastníčok zájazdu Lotky Joffe:

Na našu cestu sme vyrazili s našim spoľahlivým autobusom, ktorý tu bol vždy pre nás, keď už sme od toľkého poznávania nevládali. S našou super sprievodkyňou Katkou sme sa dozvedeli niečo o anglickej histórií, ale aj o anglickej kultúre. Katka v každú chvíľu vedela, čo má povedať. V škole sme sa toho veľa nového nenaučili, ale hlavne sme veľa ,,speakovali.”. Videli sme množstvo nádherných pamiatok a anglickej prírody. Veľmi sme si užili návštevu útesov Seven Sisters, ale aj krásy Rotterdamu a Paríža. Naše pani učiteľky vždy dohliadali na to, aby sme si výlet naplo užili a za to si zaslúžia veľkú pochvalu! V sprievode piesní a boľavých nôh po celodennom poznávaní Paríža sme sa šťastne vrátili domov..:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.