Študentký pochod na podporu štrajku učiteľov

Tohtoročný koniec januára a začiatok februára bol pre učiteľov na celom Slovensku nesmierne náročný.

Vzhľadom k tomu, že každým rokom status učiteľa v spoločnosti klesá a klesá, do školstva a do vzdelania sa investuje čoraz menej peňazí, povolanie “učiteľ” už nie je zaujímavé pre absolventov stredných škôl a mnohé iné existujúce problémy v tejto oblasti na Slovensku, sa učitelia rozhodli vstúpiť do dlhého štrajku. Aby vedeli, že v tom nie sú sami, študenti lýcea zorganizovali pochod na podporu učiteľov, ktorého sa zúčastnili stovky študentov aj z iných škôl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.