Študent Peter Mozola – aj my sa ním chceme pochváliť :-)

Sú talenty, ktoré v žiakoch rozvíjajú učitelia školy, ktorú navštevujú, a potom sú talenty, ktoré si žiaci rozvíjajú mimo školy, teda vo svojom voľnom čase. Jeden takýto talent – plávanie – je očividne veľkou vášňou nášho študenta z prvého ročníka – Petra Mozolu.

Uplynulý víkend sa zúčatnil Majstrovstiev Slovenska v plávaní v Dolnom Kubíne a bol veru veľmi úspešný. Podarilo sa mu získať zlatú medailu na 200 m znak a domov si doviezol aj dve bronzové medaily na 100 m motýlik a 100 m znak.

Navyše sa pred týždňom umiestnil na treťom mieste v celoslovenskej recitačnej súťaži Návraty poézie v Banskej Bystrici.

Petrovi gratulujeme, veľmi sa z neho tešíme a dúfame, že bude všetky svoje talenty naďalej rozvíjať. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.