Školenie prezentačných zručností

Včera (t.j. v utorok, 7.3.2017) sme sa v rámci projektu študentských firiem – JA Slovensko, zúčastnili semináru prezentačných zručností. V rámci včerajšieho dňa sme si zlepšili zručnosti a taktiež naučili pár nových trikov ako odprezentovať vlastný produkt svojim potenciálnym zákazníkom. Pracovali sme v skupinách: každá mala vybraného mentora spomedzi zamestnancov spoločnosti AT&T, ktorý nám predával svoje skúsenosti. Na záver dňa sme súťažili medzi skupinami v krátkych 4minútových prezentáciach produktov vymyslených počas dňa. Tento seminár bol perfektný a veľa sme si z neho odniesli. Sme šťastní, že aj takýchto udalostí sa môžme v rámci školy zúčastňovať. 🙂

(Text napísal Juraj Pajdlhauser zo 4.A, semináru sa zúčastnil spolu s Edom Hromkovičom, 4.A).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.