O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády

Dňa 10.11.2016 sa žiaci 2. a 3. ročníka Ev. základnej školy Palisády zúčastnil Bibliotéky, ktorá sa každoročne koná v Inchebe.

 

Nešli tam náhodou, ale tešili sa na besedu s autorom novej detskej knižky O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády od spisovateľa Martina Daniša. Beseda bola veľmi pútavo urobená, pretože pán spisovateľ vtiahol deti do deja svojej knižky bábkovými postavičkami, ktoré v jeho diele vystupujú. Deti boli veľmi nadšené a aktívne sa zapájali do deja. Bol to zážitok, ktorý v nich ešte dlho bude rezonovať.

 

(Napísala p. spirituálka K. Konopeusová)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.