Medzinárodná vzdelávacia výstava diel z Lego kociek

25.mája 2018 sa triedy Sekundy A, Sekundy B a Prímy A pod vedením pani učiteliek Mgr. Jagošovej, Mgr. Žitňanovej zúčastnili veľmi zaujímavej a nevšednej výstavy, ktorej diela sú poskladané z Lego kociek. Výstava je inštalovaná na ploche 2500 m2 na Zlatých pieskoch a tematicky je rozdelená na 12 zón – Športovci , Najvýznamnejšie architektonické diela, Star Wars, Human Body, Rozprávkové postavy, Osobnosti , Zóna Fantasy, Zóna inšpirovaná superhrdinami z filmov, Zóna robotov a ďalšie. Viaceré modely boli interaktívne a tak sme sa všetci mohli do sýtosti nielen zabaviť, ale aj veľa naučiť. Žiakov inšpiroval aj FUN PARK, kde si každý, či samostatne alebo spoločne mohol vytvoriť vlastné Lego dielko. Bol to skvele strávený čas.

(Text a foto: Mgr. Žitňanová)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.