Rozdielové skúšky 2019/2020


TRIEDA ŠTUDENT PREDMET DÁTUM SKÚŠAJÚCI PRÍSEDIACI PREDSEDA
III.A David Ciran SJL 25.6.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
MAT 1.7.2020 Penkalová Brunovská Kováčiková
INF 29.6.2020 Krcho Makasová Kováčiková
III.A Milan Jurkovec SJL 25.8.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
BIO 26.8.2020 Horníková Penkalová Kováčiková
NEJ 27.8.2020 Novysedláková Šebáňová Kováčiková
III.A Tomáš Michalec SJL 28.8.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
MAT 1.7.2020 Penkalová Brunovská Kováčiková
OBN 26.6.2020 Sokolovič Žitňan Kováčiková
III.A Sára Pihuličová SJL 25.6.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
AAA 26.6.2020 Freudenberg Black Kováčiková
III.A Viktória Šajbenová SJL 25.6.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
AAA 26.6.2020 Freudenberg Black Kováčiková
MAT 1.7.2020 Penkalová Brunovská Kováčiková
III.A Samuel Šošovička SJL 25.6.2020 Radúchová Štefánová Kováčiková
MAT 1.7.2020 Penkalová Brunovská Kováčiková
FYZ 29.6.2020 Obšívanová Hanzelová Kováčiková
III.B Samuel Boor SJL 30.6.2020 Štefánová Radúchová Matejovová
MAT 1.7.2020 Oktavcová Brunovská Matejovová
INF 29.6.2020 Krcho Makasová Matejovová
III.B Paulína Filípková SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Matejovová
FYZ 29.6.2020 Hanzelová Obšívanová Matejovová
BIO 26.8.2020 Penkalová Horníková Matejovová
III.B Norbert Fulek SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Matejovová
CHE 27.8.2020 Horníková Vaľušová Matejovová
BIO 26.8.2020 Penkalová Horníková Matejovová
III.B Nina Jackaninová SJL 28.8.2020 Štefánová Radúchová Matejovová
BIO 26.8.2020 Penkalová Horníková Matejovová
CHE 27.8.2020 Horníková Vaľušová Matejovová
III.B Michaela Mozolíková SJL 30.6.2020 Štefánová Radúchová Matejovová
III.B Terézia Verešvárska
III.C Nikola Husárová SJL 30.6.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
FYZ 29.6.2020 Hanzelová Obšívanová Brunovská
BIO 26.6.2020 Penkalová Horníková Brunovská
III.C Veronika Ilenčíková
III.C Alžbeta Juhasová SJL 30.6.2020 Štefanová Radúchová Brunovská
AAA 26.6.2020 Freudenberg Black Brunovská
INF 29.6.2020 Krcho Makasová Brunovská
III.C Laura Lašáková SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
BIO 26.8.2020 Penkalová Horníková Brunovská
AAA 27.8.2020 Freudenberg Black Brunovská
III.C David Madzin SJL 30.6.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
AAA 26.6.2020 Freudenberg Black Brunovská
INF 29.6.2020 Krcho Makasová Brunovská
III.C Ema Mészarosová SJL 30.6.2020 Štefanová Radúchová Brunovská
OBN 27.8.2020 Sokolovič Žitňan Brunovská
GEG 26.8.2020 Alexyová Sokolovič Brunovská
III.C Daniel Prochác SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
MAT 26.8.2020 Brunovská Oktavcová Penkalová
AAA 27.8.2020 Freudenberg Black Brunovská
III.C Daniel Putiš SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
MAT 26.8.2020 Brunovská Oktavcová Penkalová
OBN 27.8.2020 Sokolovič Žitňan Brunovská
III.C Soňa Tóthová SJL 30.6.2020 Štefanová Radúchová Brunovská
BIO 26.6.2020 Penkalová Horníková Brunovská
MAT 1.7.2020 Brunovská Oktavcová Penkalová
III.C Patrik Valach SJL 25.8.2020 Štefánová Radúchová Brunovská
MAT 26.8.2020 Brunovská Oktavcová Penkalová
AAA 27.8.2020 Freudenberg Black Brunovská
IV.C Debora Horňanová SJL 25.8.2020 Vereščáková Radúchová Alexyová
SEG 26.8.2020 Alexyová Sokolovič Pagáč
© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.