Janka na krajskom kole biologickej olympiády

A máme ďalší parádny výsledok v podaní študentky z našej školy!

Vo štvrtok, 23.3.2017, sa Janka Sabová z 2.B zúčastnila krajského kola biologickej olympiády, kde prezentovala svoju prácu s názvom “Najčastejsie choroby psov a environmentálne prispôsobenie psov k prostrediu”. Zišlo sa spolu 21 súťažiacich z bratislavských gymnázií. Ako sama uviedla, zberu informácií a materiálov sa venovala už niekoľko rokov, a to aj návštevami útulkov, či diskusiami s veterinármi. A oplatilo sa! Janka obsadila krásne 3. miesto s veľkou pochvalou za perfektnú prácu, aktivitu, zapojenosť a prínos pre verejnosť! S prípravou jej pomáhala p. prof. Horníková.

Na vlastnoručne vyrobenom krásnom projekte porozprávala o dlhoročnej práci v útulku, o chorobách psíkov, ich liečení, starostlivosti o nich. Porozprávala aj o veľkom prínose pre jej mesto, kde zorganizovala veľkú osvetu za upratovanie za psíkmi, a tak spolu s mestským zastupiteľstvom a občanmi toho spravila a veľa.

Gratulujeme!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.