Festival vedy a techniky 2017

Študenti tried III. A a III. B sa zúčastnili na Festivale vedy a techniky usporiadanom AMAVETom.

Tento festival sa už tradične konal v bratislavskej Inchebe, ktorá poskytla mladým sebavedomým slovenským vedátorom ako aj nám, študentom-pozorovateľom, dostatok priestoru pre poriadny zážitok. Každoročne je na Amavete pripravené niečo nové a veľmi pôsobivé. Je obdivuhodné sledovať, koľko mladých ľudí sa zaujíma o vedu a techniku a je ochotných zdieľať to s ostatnými. Festival Amavet je jednoznačne veľmi príjemne a hlavne zaujímavo strávený čas.

(Text napísala Natália Zaťková, 3.A.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.