Exkurzia na Strednej odbornej škole Policajnej akadémie

Vo štvrtok, 20.4.2017, sa zase tradične 4. ročníky zúčastnili exkurzie na Strednej odbornej škole Policajnej akadémie Ministerstva vnútra v Pezinku. Bolo to velmi akčné a zaujímavé, študenti si vyskúšali na kriminalistike zaisťovanie páchateľa, obhliadanie miesta činu, možnosti a povinnosti našich policajtov, celkovú prípravu a prácu našich zložiek: Pomáhať a chrániť… Na dopravnom polygone sa čerství šoféri podozvedali, čo môžu a hlavne čo nie…
Skvelá akcia, budúci rok, to už sme si s tými pánmi učiteľmi sľubili, že prídeme zas…
Mgr. Tatiana Horníková, Mgr. Janka Alexyová a perfektní študenti 4.A a 4.B.

(Text napísala Mgr. Tatiana Horníková.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.