DOD 2019

Aj v školskom roku 2019/2020 sme tradične otvorili ,,dvere“ našej školy, a to v stredu, 4. decembra 2019.

Budúcich študentov, rodičov, či ostatných návštevníkov škola privítala s otvorenou náručou. Po chodbe rozvoniaval punč a káva, k dispozícii boli tiež stánky s koláčikmi, bilingválnou literatúrou a prezentáciou školskej firmy. V laboratóriu pracovali semináristi z chémie na rôznych pokusoch a vyrábali zmrzlinu.
Okolo desiatej začal chapel, jedáleň sa rýchlo zaplnila a po skončení si návštevníci mohli ísť vyskúšať vzorové testy alebo sa nechať sprevádzať po škole našimi študentmi.

Veríme, že tento deň pomohol mnohým mladým ľuďom v ich rozhodnutiach a priblížil ako to na našej škole funguje. Ďakujeme za každú návštevu a tešíme sa na ďalší rok!

(Autorom fotografií je Samuel Hroboň.)

[Best_Wordpress_Gallery id=“173″ gal_title=“dod2019″]