Diskusia s Dušanom Matuškom (start-up OCTAGO)

Na seminári z ekonómie 3 sme 23.3.2017 privítali Dušana Matušku. Ten sa pred pár rokmi s kamošmi po tom, čo zhliadli jedno video, rozhodli, že sa chcú venovať kalistenike, čiže cvičeniu s vlastnou váhou. Avšak zistili, že možnosti sú obmedzené a cvičiť nemajú kde.

Rozhodli sa teda vyplniť medzeru na trhu, a začali budovať ihriská po celom Slovensku, na ktorých môžu ľudia cvičiť s vlastnou váhou. Aktuálne sú ich ihriská známe pod značkou OCTAGO dostupné už nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku, či Chorvátsku. Dušan našim študentom rozprával o životnom príbehu svojho start-upu, a to od prvotnej idey, prvých odmietnutí až po úspechy, ktorými je tento start-up ovenčený. Jeho slová a životný príbeh tak vychádzali z reálnych skúseností človeka, ktorý mal víziu, silu a vieru premeniť nápad na reálny a fungujúci biznis.

 

(Text napísal p. prof. Pagáč.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.