Deň detí 2017 – sekunda B

2. júna sme oslavovali Deň detí a namiesto času stráveného v škole sme sa vybrali do Lanoparku v Devínskej Novej Vsi. Bol to adrenalínový zážitok:) Viaceré deti prvý krát absolvovali lozenie a prekonávanie prekážok vo výškach. Niektoré deti preliezli trasu ako rodené opičky a niektoré museli prekonávať svoj strach z výšok, o čo bol ich výkon dvojnásobne ťažší. Klobúk dolu ako to zvládli…


Po lození sme mali ešte opekačku. Deti sami museli založiť oheň, čo sa im po dlhom úsilí podarilo!!! O to chutnejšie boli špekačky (ak im náhodou nespadli do pahreby).

Unavení, ale verím, že spokojní sa rozchádzali deti na domov po prespávačke:)
A. Holická

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.