Beh okolo Draždiaku

Žiaci našej školy opäť obsadili priečky v cezpoľnom behu.

Tentokrát bežali 2. októbra 2018 okolo Draždiaku, a to v dvoch zostavách – chlapčenskej (Tomáš Šípoš, Matúš Pacek, Martin Mudrik) a dievčenskej (Michaela Mozolíková, Natália Ježíková, Lea Belošicová).

Chlapčenské družstvo obsadilo krásne tretie miesto, na krajské kolo však postupujú len prvé dve priečky, preto sa ich cesta v tomto bode končí. Dievčatá boli kúsok menej úspešné, základ ale je, že sa zúčastnili. 😉

V súťaži jednotlivcov však postupujúceho máme – Tomáš Šípoš z 2.A nás bude reprezentovať aj na krajskom kole, keďže v tomto behu dobehol ako druhý. 😉

(Informácie dodal T. Šípoš a p.prof. Kováčiková, text napísala Veronika Dropčová.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.