Vyhrali sme v Čerstvých hlavičkách!

Naša Evanjelická základná škola sa zaregistrovala do projektu “Čerstvé hlavičky – Kaufland”.

A vyhrali sme! Ďakujeme všetkým, ktorí nám svojimi hlasmi pomohli. Veľmi si to ceníme ;-). A naši žiaci tak budú mať zas o čosi zdravšiu a pestrejšiu stravu. 🙂

Cieľom projektu je dostať do slovenských škôl viac ovocia a zeleniny. Do projektu sa prihlásilo 248 základných škôl, ktoré bojujú o zdravý balíček pre každého žiaka na celý školský rok 2019/2020 od jednotlivých predajní Kaufland. Jeden balíček obsahuje 200 gramov čerstvého ovocia a zeleniny na žiakov bude čakať raz týždenne priamo v škole.

Cesta k víťazstvu viedla cez nazbieranie čo najväčšieho množstva pokladničných dokladov z nákupu v Kauflande, ktoré bolo treba zaregistrovať na stránke projektu https://www.cerstvehlavicky.sk/. Jeden pokladničný doklad = jeden bod. Verejné hlasovanie (aj za našu Evanjelickú základnú školu) prebiehalo od 25.4. do 5.6.2019.

ĎAKUJEME.

mm