Smutná správa

S hlbokým zármutkom a s rozpomenutím sa na pominuteľnosť života vám oznamujeme, že v stredu, 16.12.2020 si Pán života a smrti k sebe povolal nášho kolegu Petra Ciesara, ktorý na EL pôsobil od jeho obnovenia v r. 1991. V priebehu tohtoročnej jesene bol opakovane hospitalizovaný.

Pohreb sa uskutoční v úzkom rodinnom kruhu v stredu, 23. 12. 2020 . V súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami nám nebude možné sa tohto pohrebu zúčastniť.

Zo slov p. riaditeľky: “Prosím, spomeňte si na Petra, jeho humor, vtipné poznámky i na to, ako sa v poslednom čase venoval predovšetkým tým študentom, ktorí sa potrebovali zdokonaliť v slovenskom jazyku. Bude nám chýbať i jeho neúnavná starostlivosť o našich amerických lektorov, keď na cudzineckej polícii spolu s nimi strávil nesmierne veľa času a trpezlivosti pri jednaní.

Kondolencie a spomienky je možné zaslať na evlyceum@evlyceum.sk. Pani Majlingová zo sekretariátu ich upraví do kondolenčnej knihy, ktorú odovzdáme rodine p. prof. Ciesara.

One Comment to Smutná správa

  1. sue says:

    Peter was a lovely and kind man- he was soft-spoken and had a funny sense of humor. In the school lunch room, he often commented “How gorgeous” the soup or main course was. Peter loved the Lord, good food, students and others. He was always willing to help me to sort out matters, e.g., with the Foreign Police, insurance, or other matter.

    I will miss Peter greatly; no one can fill the gap left by Peter’s passing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.