Rozdelenie prvákov do tried

Milí prváci,

iste ste už riadne zvedaví, či z vás nasledujúcich pár rokov budú “áčkari”, “béčkari” alebo “céčkari”. Čítajte ďalej a hneď sa to dozviete!


1.A

  1. Bilík Michal
  2. Blaňár Šimon
  3. Drdošová Lenka
  4. Greško Samuel
  5. Hlucháňová Ela
  6. Hradský Michal Šimon
  7. Hrušovská Magdaléna
  8. Hubová Alžbeta
  9. Jozič Andrej
  10. Kaiser Bruno Gabriel
  11. Korenko Maxim
  12. Korenková Nina
  13. Kováčová Paula
  14. Lacho Tobias
  15. Lancošová Laura
  16. Loskotová Barbora
  17. Marčeková Nina
  18. Masná Júlia
  19. Mikitková Barbora
  20. Moravčík Martin
  21. Petrovič Matej
  22. Racik Richard
  23. Riegerová Viktória
  24. Růžičková Laura
  25. Tóthová Petra
  26. Tvaruskó Kristián
  27. Vestfal Eva
  28. Vysocký Matej
  29. Zemanová Klára Sofia
  30. Yatsenyak Viktória

1.B

  1. Čaprndová Zuzana
  2. Ďurčová Viktória Irena
  3. Gallíková Lucia
  4. Gavula Cyril
  5. Hoffmannová Sophie
  6. Husár Maroš
  7. Christov Filip
  8. Ingeliová Ema
  9. Klokner Dávid
  10. Kolár Ján Jakub
  11. Kujovičová Sára
  12. Lacinová Laura
  13. Madzin Daniel
  14. Machová Michaela
  15. Martonová Natália Mária
  16. Miklánková Martina
  17. Palčeková Alica
  18. Paulínyová Kristína
  19. Popič Miriam
  20. Sadloňová Petra
  21. Sláviková Ema
  22. Stachová Sofia
  23. Stuchlý Timotej
  24. Štefanková Ema
  25. Šuchterová Michaela
  26. Šulej Ambróz
  27. Taliga Lukáš
  28. Tóthová Emma
  29. Vajdička Matúš
  30. Valentík Jakub
  31. Višacká Diana

1.C

  1. Baranovič Lukáš Sebastián
  2. Bugárová Natália
  3. Civáňová Nina
  4. Drinka Martin
  5. Drinka Michal
  6. Ďurmeková Adela
  7. Edmár Matej
  8. Fečová Veronika
  9. Gáži Adam
  10. Hrubovčáková Ema
  11. Hupka Michal
  12. Javoreková Ella
  13. Klein Peter Martin
  14. Koľová Miriam
  15. Koštová Katarína
  16. Kubica Daniel
  17. Marczyová Terézia
  18. Marušicová Anna Alžbeta
  19. Mozolík Jakub
  20. Mrázek Eduard
  21. Pakoš Sebastián
  22. Rovňák Martin
  23. Seteyová Sonia
  24. Stanovská Miriam
  25. Šajbenová Nikola
  26. Špaček Sarah
  27. Štrbová Patrícia
  28. Uhlárová Veronika
  29. Urbanová Edita Júlia
  30. Zápražná Karin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.