Prvácky ELVIK

Projekt ELVIK. má jeden rok! Sme veľmi vďační a máme radosť z toho, že sme nový školský rok mohli opäť odpáliť teambuildingovou trojdňovkou pre prvákov u nás (doma) na lýceu. Mali sme sa naozaj veľmi dobre. Hrali sme kopec hier, mali sme nočnú detektívku, iniciatívy, workshopy, americké športy, veľkú hru – Capture the Flag, spoločnú opekačku a ešte mnoho ďaľšieho. Boli s nami slovenské pani profesorky aj americkí lektori. Témou bola podobne ako aj na ELVIK+ na konci minulého školského roka “Your Story”, čiže po slovensky “Tvoj Príbeh” a presne o tom to bolo. Rozprávali sme sa o svojich príbehoch, ale aj o tom jednom príbehu, ktorý má potenciál zmeniť všetky ostatné – o príbehu Pána Ježiša Krista.

(Text napísala jedna z organizátoriek, ktorá nechcela byť menovaná :-).)