Úspechy žiakov EZŠ

DUCHOVNÁ PIESEŇ 2019 – školské kolo

Dňa 9.4.2019 sa uskutočnilo školské kolo Duchovnej piesni na našej škole. Súťažilo sa v dvoch kategóriach – II. a III. kategórii.

Posted in uspechy-8-rocne, uspechy-EZS | Leave a comment

BIBLICKÁ OLYMPIÁDA 2018/2019 – školské kolo

Opäť v tomto školskom roku sme usporiadali školské kolo Biblickej olympiády. Po minuloročnej skúsenosti sme sa aj v tomto roku spojili s Bratislavským seniorátom a spoločne sme zorganizovali školské a seniorátne kolo na pôde EBF UK v Bratislave.

Aj naši žiaci si v Španielsku vyspievali 1.miesto

Ministerstvo zahraničných vecí SR na svojej stránke zverejnilo informáciu o účasti Bratislavského detského zboru na súťaži v Španielsku, ktorá bola v polovici septembra.

Celoslovenské kolo Biblickej olympiády

Dňa 25.5.2018 sa uskutočnilo celoslovenské kolo Biblickej olympiády v Martine.

Návraty poézie

V celoslovenskom kole recitačnej súťaže Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča, ktoré sa konalo 15. novembra 2016 v Banskej Bystrici, získali žiaci Evanjelického lýcea i Evanjelickej základnej školy krásne umiestnenia.

Posted in uspechy-8-rocne, uspechy-EVL, uspechy-EZS | Leave a comment

Biblická olympiáda – celoslovenské kolo (2. kategória)

20. 5.2016 sa konalo celoslovenské kolo Biblickej olympiády v Rimavskej Sobote. Našu školu zastupovali 2 študenti v 2. kategórii. Gratulujeme tým, ktorí získali umiestnenie na prvých troch miestach.

Pikopretek 2016

Piataci – Hudecová, Kaiser, Rokošná, Kováčová – sa umiestnili na peknom 3. mieste (z 26 družstiev). Gratulujeme! 🙂

Posted in ezs, uspechy-EZS | Leave a comment

Slávik Slovenska 2016, Duchovná pieseň (školské kolo, 1. kategória)