Škola s osobitým prístupom

Základná škola

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Základná škola

Zápis prvákov sa uskutoční 7. a 8. apríla 2017. Kliknite pre viac informácií.

Aj v tomto roku vám dávame do pozornosti možnosť prispieť nám svojimi 2%, a tak podporiť Evanjelické lýceum a Evanjelickú základnú školu. Ďakujeme za každý príspevok!

1. stupeň

Fotolia_8023516_XSVzdelanie pre žiakov od 6 do 10 rokov.

Evanjelická základná škola poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 6 do 15 rokov, v piatom ročníku majú nadaní žiaci možnosť uchádzať sa o vzdelávanie na osemročnom gymnáziu. Snahou vedenia školy je v prípade paralelného fungovania ročníkov druhého stupňa a osemročného gymnázia nepoľavovať z nárokov na žiakov základnej školy, ale ich motivovať k približne rovnakým výsledkom ako na osemročnom gymnáziu.

2. stupeň

Fotolia_21316932_XS

Vzdelanie pre žiakov od 10 do 15 rokov.

Upcomings

10 PET vrchnáčikov pre pomoc druhým

Začína: 28.02.2017

Končí: 31.05.2017

Miesto konania: Palisády

Vyhlasujeme súťaž „10 PET vrchnáčikov pre pomoc druhým“. Na škole prebieha zber PET vrchnáčikov,  z ktorého finančné zdroje sú určené na charitu – prispievame na rehabilitáciu postihnutých detičiek (bližšie informácie viď webstránka HorebPet resp. naše nástenky).

© 2017: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress