Škola s osobitým prístupom

Základná škola

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Základná škola

1. stupeň

Fotolia_8023516_XSVzdelanie pre žiakov od 6 do 10 rokov.

Evanjelická základná škola poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 6 do 15 rokov, v piatom ročníku majú nadaní žiaci možnosť uchádzať sa o vzdelávanie na osemročnom gymnáziu. Snahou vedenia školy je v prípade paralelného fungovania ročníkov druhého stupňa a osemročného gymnázia nepoľavovať z nárokov na žiakov základnej školy, ale ich motivovať k približne rovnakým výsledkom ako na osemročnom gymnáziu.

2. stupeň

Fotolia_21316932_XS

Vzdelanie pre žiakov od 10 do 15 rokov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na elokovanom pracovisku súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Evanjelickej základnej škole na Palisádach 57. V Bratislave a okolí pôsobí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

Ples Evanjelického lýcea 2020

Konať sa bude: 18.01.2020

Čas: 18.30

Miesto konania: Dom kultúry, Jarovce

Milí študenti, rodičia a kolegovia! Radi by sme Vám oznámili, že po ročnej pauze sme sa rozhodli zorganizovať Ples Evanjelického lýcea 2020, ktorý sa bude konať 18.1.2020 o 18:30 v Dome kultúry v Jarovciach.

© 2020: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress