Škola s osobitým prístupom

Základná škola

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Základná škola

2% z vašich už zaplatených daní môžu aj tento rok poputovať k nám. Ako na to? Čítajte tu!

Zápis do prvého ročníka EZŠ je už blízko.

1. stupeň

Fotolia_8023516_XSVzdelanie pre žiakov od 6 do 10 rokov.

Evanjelická základná škola poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 6 do 15 rokov, v piatom ročníku majú nadaní žiaci možnosť uchádzať sa o vzdelávanie na osemročnom gymnáziu. Snahou vedenia školy je v prípade paralelného fungovania ročníkov druhého stupňa a osemročného gymnázia nepoľavovať z nárokov na žiakov základnej školy, ale ich motivovať k približne rovnakým výsledkom ako na osemročnom gymnáziu.

2. stupeň

Fotolia_21316932_XS

Vzdelanie pre žiakov od 10 do 15 rokov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na elokovanom pracovisku súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Evanjelickej základnej škole na Palisádach 57. V Bratislave a okolí pôsobí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

Zápis do 1. ročníka EZŠ

Začína: 05.04.2019

Končí: 06.04.2019

Miesto konania: Palisády 57

2% z dane nám

Začína: 31.01.2019

Končí: 30.04.2019

Aj v tomto školskom roku je možné podporiť Nadáciu Mateja Bela a prostredníctvom nej aj prácu Evanjelického lýcea a Evanjelickej základnej školy. Ďakujeme.