Škola s osobitým prístupom

Základná škola

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Základná škola

Zápis do 1. ročníka ZŠ bude 6. a 7. apríla 2018.

1. stupeň

Fotolia_8023516_XSVzdelanie pre žiakov od 6 do 10 rokov.

Evanjelická základná škola poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 6 do 15 rokov, v piatom ročníku majú nadaní žiaci možnosť uchádzať sa o vzdelávanie na osemročnom gymnáziu. Snahou vedenia školy je v prípade paralelného fungovania ročníkov druhého stupňa a osemročného gymnázia nepoľavovať z nárokov na žiakov základnej školy, ale ich motivovať k približne rovnakým výsledkom ako na osemročnom gymnáziu.

2. stupeň

Fotolia_21316932_XS

Vzdelanie pre žiakov od 10 do 15 rokov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na elokovanom pracovisku súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Evanjelickej základnej škole na Palisádach 57. V Bratislave a okolí pôsobí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

There are no upcoming events.

© 2018: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress