Úspechy žiakov

DUCHOVNÁ PIESEŇ 2019 – školské kolo

Dňa 9.4.2019 sa uskutočnilo školské kolo Duchovnej piesni na našej škole. Súťažilo sa v dvoch kategóriach – II. a III. kategórii.

Posted in uspechy-8-rocne, uspechy-EZS | Leave a comment

BIBLICKÁ OLYMPIÁDA 2018/2019 – školské kolo

Opäť v tomto školskom roku sme usporiadali školské kolo Biblickej olympiády. Po minuloročnej skúsenosti sme sa aj v tomto roku spojili s Bratislavským seniorátom a spoločne sme zorganizovali školské a seniorátne kolo na pôde EBF UK v Bratislave.

Celoslovenské kolo Biblickej olympiády

Dňa 25.5.2018 sa uskutočnilo celoslovenské kolo Biblickej olympiády v Martine.

Logická olympiáda – celoslovenské kolo

V priestoroch Pedagogickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove sa 11.apríla 2018 uskutočnil už 6. ročník celoslovenského finálového kola Logickej olympiády intelektovo nadaných žiakov.

Posted in 8-rocne, uspechy-8-rocne | Leave a comment

Matematická olympiáda – postup do krajského kola

Máme výborné správy! Daniel Kaiser z kvarty a Hanka Slobodová  z 1.A postúpili do krajského kola matematickej olympiády. Gratulujeme!!!!

Posted in 8-rocne, lyceisti, uspechy-8-rocne, uspechy-EVL | Leave a comment

Projektová súťaž – Historia magistra vitae

Žiaci Sekundy A a Sekundy B Evanjelického lýcea a žiak 5. ročníka Evanjelickej základnej školy sa zapojili do projektovej súťaže Historia magistra vitae.  Vytvorili originálne a pútavé práce na tému Radosti a starosti vladárov.

Okresné kolo matematickej olympiády

Výsledky okresného kola matematickej olympiády 2016/2017 kategórie Z9:

Posted in 8-rocne, lyceisti, uchadzaci-o-studium, uspechy-8-rocne, uspechy-EVL | Leave a comment

Návraty poézie

V celoslovenskom kole recitačnej súťaže Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča, ktoré sa konalo 15. novembra 2016 v Banskej Bystrici, získali žiaci Evanjelického lýcea i Evanjelickej základnej školy krásne umiestnenia.

Posted in uspechy-8-rocne, uspechy-EVL, uspechy-EZS | Leave a comment

Duchovná pieseň 2016 (2. kategória)

Výsledky celoslovenskej súťaže DUCHOVNÁ PIESEŇ 2016, ktorá sa konala v Martine 13.5.2016: v 2. kategórii Daniela Mozolová študentka Osemročného gymnázia trieda Príma A získala zlaté pásmo. Gratulujeme!

Biblická olympiáda – celoslovenské kolo

20. 5.2016 sa konalo celoslovenské kolo Biblickej olympiády v Rimavskej Sobote. Našu školu zastupovali 4 študenti v 2. a 3. kategórii. Gratulujeme tým, ktorí získali umiestnenie na prvých troch miestach.