Pitná fontána – dar od BVS

Veľmi sme sa potešili informácii, že sa Bratislavská vodárenská spoločnosť rozhodla venovať našej škole pitnú fontánu. Realizácia tohto projektu je v priebehu prípravy, pitná fontána sa vyrába a v priebehu mesiaca máj bude osadená v budove Evanjelickej základnej školy a Evanjelického lýcea na Palisádach 57. Časť nákladov spojených s inštaláciou pitnej fontány je financovaná z prostriedkov OZ Rada rodičov Palisády 57. Hodnota pitnej fontány je 987,32€. Za tento dar Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a.s. ďakujeme.

Pitná fontána bola v našej škole nainštalovaná a odovzdaná do užívania 16. apríla 2019.

Koordinátorom projektu je pán Martin Demko.