Vítame deti, lúčime sa s mladými ľuďmi

Osemročné gymnázium

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Osemročné gymnázium

osemrocne

Vzdelanie pre nadaných žiakov od 11 do 19 rokov.

Evanjelické lýceum vo svojom 8 – ročnom programe poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 11 do 19 rokov. Môžu sa oň uchádzať nadaní žiaci základných škôl v piatom ročníku. Dôraz je kladený predovšetkým na cudzie jazyky, no nepoľavujeme ani v nárokoch na úroveň všetkých všeobecno-vzdelávacích predmetov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Bratislave a okolí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

Deň otvorených dverí 2018

Konať sa bude: 05.12.2018

Čas: 9,30 - 13,30

Miesto konania: Vranovská 2

Pozývame vás na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať dňa  5. decembra 2018 (streda) v priestoroch školy na Vranovskej 2  od 9.30 do 13.30 hod.

Adventný bazár a Vianočná besiedka

Konať sa bude: 09.12.2018

Čas: 9,30

Miesto konania: Kostol Svätej Trojice, Strečnianska, Petržalka

Žiaci Evanjelickej základnej školy vás pozývajú na Vianočnú besiedku a Adventný bazár.

© 2018: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress