Vítame deti, lúčime sa s mladými ľuďmi

Osemročné gymnázium

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Osemročné gymnázium

osemrocne

Vzdelanie pre nadaných žiakov od 11 do 19 rokov.

Evanjelické lýceum vo svojom 8 – ročnom programe poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 11 do 19 rokov. Môžu sa oň uchádzať nadaní žiaci základných škôl v piatom ročníku. Dôraz je kladený predovšetkým na cudzie jazyky, no nepoľavujeme ani v nárokoch na úroveň všetkých všeobecno-vzdelávacích predmetov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Bratislave a okolí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

DOD našej Evanjelickej základnej školy

Konať sa bude: 10.03.2020

Čas: 8,30 - 12.00

Miesto konania: EZŠ, Palisády 57

A je to opäť tu! Deň otvorených dverí našej základnej školy je “za rohom” a my sa už teraz tešíme na všetkých budúcich školákov a ich rodičov, ktorí sa k nám prídu pozrieť. A čo vás čaká?

2% nám

Začína: 24.01.2020

Končí: 30.04.2020

© 2020: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress