Vítame deti, lúčime sa s mladými ľuďmi

Osemročné gymnázium

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Osemročné gymnázium

Výsledky prijímacích pohovorov na osemročné štúdium.

osemrocneVzdelanie pre nadaných žiakov od 11 do 19 rokov.

Evanjelické lýceum vo svojom 8 – ročnom programe poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 11 do 19 rokov. Môžu sa oň uchádzať nadaní žiaci základných škôl v piatom ročníku. Dôraz je kladený predovšetkým na cudzie jazyky, no nepoľavujeme ani v nárokoch na úroveň všetkých všeobecno-vzdelávacích predmetov.

Upcomings

10 PET vrchnáčikov pre pomoc druhým

Začína: 28.02.2017

Končí: 31.05.2017

Miesto konania: Palisády

Vyhlasujeme súťaž „10 PET vrchnáčikov pre pomoc druhým“. Na škole prebieha zber PET vrchnáčikov,  z ktorého finančné zdroje sú určené na charitu – prispievame na rehabilitáciu postihnutých detičiek (bližšie informácie viď webstránka HorebPet resp. naše nástenky).

© 2017: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress