Vítame deti, lúčime sa s mladými ľuďmi

Osemročné gymnázium

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Osemročné gymnázium

osemrocneVzdelanie pre nadaných žiakov od 11 do 19 rokov.

Evanjelické lýceum vo svojom 8 – ročnom programe poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 11 do 19 rokov. Môžu sa oň uchádzať nadaní žiaci základných škôl v piatom ročníku. Dôraz je kladený predovšetkým na cudzie jazyky, no nepoľavujeme ani v nárokoch na úroveň všetkých všeobecno-vzdelávacích predmetov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Bratislave a okolí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

Oznam pre stravníkov – Palisády

Začína: 08.01.2018

Končí: 26.01.2018

Miesto konania: Palisády

Od 1. 1. 2018 na základe žiadosti rodičov o zmenu dodávateľa stravy bude novým dodávateľom stravy spoločnosť GLOBAL GASTRO, s.r.o. Hrachová 16/12B, 821 05 Bratislava, IČO: 46 317 287. V budove Palisády bude systém podobný ako u doterajšieho dodávateľa stravy (stravné lístky), v budove Vranovská bude zavedený elektronický stravovací systém. Cena a platobnéRead More

Ples lýceistov – Venice Carnival Night

Konať sa bude: 27.01.2018

Miesto konania: Dom kultúry Zrkadlový háj

Po minuloročnom úspechu vás opäť pozývame na 8. Ples Lyceistov, tentokrát v téme Venice Carnival Night (Benátsky karneval).

© 2018: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress