Vítame deti, lúčime sa s mladými ľuďmi

Osemročné gymnázium

Škola s bohatou históriou, ktorá je hrdá na svojich študentov, absolventov i učiteľov.

Osemročné gymnázium

Výsledky prijímacieho konania na osemročné štúdium v šk. roku 2018/2019

Zoznam prijatých študentov je už známy. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

osemrocne

Vzdelanie pre nadaných žiakov od 11 do 19 rokov.

Evanjelické lýceum vo svojom 8 – ročnom programe poskytuje bezplatné vzdelanie pre žiakov od 11 do 19 rokov. Môžu sa oň uchádzať nadaní žiaci základných škôl v piatom ročníku. Dôraz je kladený predovšetkým na cudzie jazyky, no nepoľavujeme ani v nárokoch na úroveň všetkých všeobecno-vzdelávacích predmetov.

Žiaci s umeleckým nadaním majú možnosť rozvíjať svoj talent aj na súkromnej ZUŠ Ružová dolina, ktorá pôsobí v Bratislave a okolí už viac ako 10 rokov a za ten čas vyprevadila na umeleckú dráhu mnoho detí.

Upcomings

There are no upcoming events.

© 2018: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress