Obedy

Kliknutím na odkaz zobrazíte jedálny lístok príslušnej jedálne

(odkaz sa otvorí v novej karte prehliadača)

Jedálny lístok – Jedáleň na Evanjelickom lýceu Vranovská 2 Bratislava

Jedálny lístok – Jedáleň na EZŠ Palisády 57 Bratislava

Informácie našich školských jedální EZŠ Palisády a EL Vranovská

Dôležité!

Vážení rodičia, milé kolegyne, milí kolegovia.

Nový záujemca  (žiak / študent / zamestnannec) o stravovanie v školskej jedálni (ŠJ) v novom šk. roku 2020/21, sa musí  zaevidovať elektronicky, vyplnením prihlášky – krátkeho formulára cez internet. Následne mu budú od 19. augusta 2020 (zvyčajne do 24 hodín) mailom zaslané ďalšie informácie , vrátane kompletných platobných údajov.

Prihlášku nie je potrebné vyplniť  u stravníkov, ktorí sa stravovali v ŠJ minulý školský rok, pokračujú v štúdiu (v zamestnaní), neodchádzajú na štúdium do zahraničia a chcú sa stravovať aj naďalej.

Prihlášku ŽIAKA / ŠTUDENTA / ZAMESTNANCA môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

_______________________________________________________________________

Odhlasovanie / prihlasovanie obeda / zmena menu prebieha elektronicky najneskôr do 07:15 hod aktuálneho dňa cez do Edupage webstránku príslušnej školy (cez menu Komunikácia – Školská jedáleň – Jedálny lístok) alebo cez mobilnú aplikáciu Edupage (dláždica Jedálny lístok).

________________________________________________________________________

Kontakty

V prípade problémov, nejasností, podnetov a otázok súvisiacich so stravovaním sa môžete obrátiť na nasledujúce kontakty:

Email na správcu Elektronického stravovacieho systému (ESS) na oboch školách: jedalen@evlyceum.sk  (vybavuje Dušan Pista)

• Riešenie trvalého, resp. dlhodobého prihlasovania a odhlasovania sa zo stravy
  • Problémy súvisiace s kreditom (platbami) a ich nesprávnym zobrazovaním v systéme
  • Strata, nájdenie, zneužitie, nefunkčnosť čipového prívesku, resp. ISIC karty
  • Technické problémy (nefunkčnosť systému, nezobrazovanie jedálneho lístka, inštalácia mobilnej aplikácie, strata prihlasovacích údajov …).
  • Návrhy, podnety, informácie k ESS a pod.

Email do jedálne dodávateľa stravy: jedalensvr@gmail.com (vybavuje pani Kobeščáková)

• Problémy s úhradou (neskoré úhrady, nesprávne úhrady, neevidovanie včas uhradenej platby v systéme ani v posledný deň v mesiaci, neevidovanie nepravidelnej platby ani dlhšiu dobu po zaslaní dokladu o zaplatení)
  • Oznámenie omeškajúcej platbe, resp. neskorej úhrady (v mimoriadnych prípadoch)
  • Pripomienky, pochvaly k jedálnemu lístku