Obedy

Kliknutím na odkaz zobrazíte jedálny lístok príslušnej jedálne

(odkaz sa otvorí v novej karte prehliadača)

Jedálny lístok – Jedáleň na Evanjelickom lýceu Vranovská 2 Bratislava

Jedálny lístok – Jedáleň na EZŠ Palisády 57 Bratislava

Informácie našich školských jedální EZŠ Palisády a EL Vranovská

Dôležité!

každý záujemca o stravovanie v školskej jedálni (stravník, resp. rodič, zamestnanec) v novom šk. roku 2019/20 sa musí  zaevidovať elektronicky, vyplnením prihlášky – krátkeho formulára cez internet. Následne mu budú v termíne od 15. augusta 2019 do dvoch pracovných dní mailom zaslané ďalšie informácie. Prihlášku je potrebné vyplniť aj u stravníkov, ktorí sa už v minulosti v ŠJ stravovali. V prípade súrodencov je potrebné vyplniť prihlášku za každého z nich.

Upozornenie: Bez vyplnenej prihlášky nie je stravovanie v školskej jedálni možné.

Prihlášku na stravovanie ŠTUDENTA môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

Prihlášku na stravovanie ZAMESTNANCA môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

_______________________________________________________________________

Odhlasovanie / prihlasovanie obeda / zmena menu prebieha elektronicky najneskôr do 07:15 hod. po prihlásení do Edupage príslušnej školy (cez menu Komunikácia – Školská jedáleň – Jedálny lístok) alebo cez mobilnú aplikáciu Edupage (dláždica Jedálny lístok).

________________________________________________________________________

Kontakty

V prípade problémov, nejasností, podnetov a otázok súvisiacich so stravovaním sa môžete obrátiť na nasledujúce kontakty:

Email na správcu Elektronického stravovacieho systému (ESS) na oboch školách: jedalen@evlyceum.sk  (vybavuje Dušan Pista)

• Riešenie trvalého, resp. dlhodobého prihlasovania a odhlasovania sa zo stravy
  • Problémy súvisiace s kreditom (platbami) a ich nesprávnym zobrazovaním v systéme
  • Strata, nájdenie, zneužitie, nefunkčnosť čipového prívesku, resp. ISIC karty
  • Technické problémy (nefunkčnosť systému, nezobrazovanie jedálneho lístka, inštalácia mobilnej aplikácie, strata prihlasovacích údajov …).
  • Návrhy, podnety, informácie k ESS a pod.

Email do jedálne dodávateľa stravy: jedalensvr@gmail.com (vybavuje pani Kobeščáková)

• Problémy s úhradou (neskoré úhrady, nesprávne úhrady, neevidovanie včas uhradenej platby v systéme ani v posledný deň v mesiaci, neevidovanie nepravidelnej platby ani dlhšiu dobu po zaslaní dokladu o zaplatení)
  • Oznámenie omeškajúcej platbe, resp. neskorej úhrady (v mimoriadnych prípadoch)
  • Pripomienky, pochvaly k jedálnemu lístku