Obedy

Kliknutím na odkaz zobrazíte jedálny lístok príslušnej jedálne

(odkaz sa otvorí na novej karte prehliadača)

Jedálny lístok – Jedáleň na Evanjelickom lýceu Vranovská 2 Bratislava

Jedálny lístok – Jedáleň na EZŠ Palisády 57 Bratislava

Odhlasovanie / prihlasovanie stravy prebieha elektronicky do 7:15 hod. po prihlásení do Edupage príslušnej školy (menu Komunikácia – Školská jedáleň) alebo mobilnú aplikáciu Edupage.

NOVÉ!
Informácia pre platiteľov stravy k vráteniu preplatkov za šk. rok 2017/18
(pre viac informácií kliknite na odkaz príslušnej jedálne)

Školská jedáleň (študenti 8 ročného a bilingválneho štúdia)

Školská jedáleň (žiaci žákladnej školy)

Kontakty

V prípade problémov, nejasností, podnetov a otázok súvisiacich so stravovaním sa môžete obrátiť na nasledujúce kontakty:

Email na správcu Elektronického stravovacieho systému (ESS) na oboch školách: jedalen@evlyceum.sk  (vybavuje Dušan Pista)

• Riešenie trvalého, resp. dlhodobého prihlasovania a odhlasovania sa zo stravy
  • Problémy súvisiace s kreditom (platbami) a ich nesprávnym zobrazovaním v systéme
  • Strata, nájdenie, zneužitie, nefunkčnosť čipového prívesku, resp. ISIC karty
  • Technické problémy (nefunkčnosť systému, nezobrazovanie jedálneho lístka, inštalácia mobilnej aplikácie, strata prihlasovacích údajov …).
  • Návrhy, podnety, informácie k ESS a pod.

Email do jedálne dodávateľa stravy: jedalensvr@gmail.com (vybavuje pani Kobeščáková)

• Problémy s úhradou (neskoré úhrady, nesprávne úhrady, neevidovanie včas uhradenej platby v systéme ani v posledný deň v mesiaci, neevidovanie nepravidelnej platby ani dlhšiu dobu po zaslaní dokladu o zaplatení)
  • Oznámenie omeškajúcej platbe, resp. neskorej úhrady (v mimoriadnych prípadoch)
  • Pripomienky, pochvaly k jedálnemu lístku