Lyžiarsky kurz Jasná 2018

1. až 12. januára 2018 sa 33 žiakov tercií Evanjelického lýcea zúčastnilo LVVK v Jasnej v Demäňovskej doline. Boli sme ubytovaní v hoteli Liptov v 3- až 5-lôžkových izbách s plnou penziou.

Žiaci lyžovali v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – na severných a južných svahoch Chopku. Počas výcviku mali deti výborné snehové podmienky, dobre udržiavané zjazdovky a skvelých inštruktorov.

Prvé a druhé družstvo zlyžovalo všetky zjazdovky a využili i zjazdovky aj na Chopku – juh. Tretie družstvo a začiatočníci zvládli základy lyžovania a tiež zlyžovali viaceré menej náročné zjazdovky.

V popoludňajších hodinách mali žiaci bohatý program a absolvovali viaceré aktivity (turistickú vychádzku k Vrbickému plesu, výlet lanovkami na vrchol Chopku, návštevu Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši, pingpongový, stolnofutbalový a biliardový turnaj).

Verím, že deti budú ešte dlho spomínať na super lyžiarsky:)

« 1 of 3 »