Úspechy študentov

Študent Peter Mozola – aj my sa ním chceme pochváliť 🙂

Sú talenty, ktoré v žiakoch rozvíjajú učitelia školy, ktorú navštevujú, a potom sú talenty, ktoré si žiaci rozvíjajú mimo školy, teda vo svojom voľnom čase. Jeden takýto talent – plávanie – je očividne veľkou vášňou nášho študenta z prvého ročníka – Petra Mozolu.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Turnaj vo florbale – okresné kolo

V dňoch 6.-8.12.2017 sa uskutočnilo okresné kolo turnaju vo florbale chlapcov a dievčat.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Školské kolo v olympiáde v anglickom jazyku

Dňa 15.novembra 2017 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku.

Futsalový turnaj

Naši chalani sa zúčastnili okresného kola vo futsale, ktorý sa konal vo Vlčom hrdle (Bratislava). A ako dopadli?

Posted in lyceisti, uchadzaci-o-studium, uspechy-EVL | Leave a comment

Cezpoľný beh 2017

Dňa 3.10. 17 sme sa zúčastnili okresného kola Bratislava V v cezpoľnom behu žiakov stredných škôl. A neostalo len pri účasti!

Posted in lyceisti, uchadzaci-o-studium, uspechy-EVL | Leave a comment

Talentovaná gymnastka Veronika z 1.A

Po dlhoročnej práci a predchádzajúcich úspechoch sa naša študentka, Veronika Baníková z 1.A, v sobotu, 10. 6. 2017, stala niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska v modernej gymnastike. Veľmi jej všetci gratulujeme, sme na ňu neskutočne hrdí, obdivujeme ju a želáme veľa ďalších úspechov. 😉 (Text napísala jej triedna učiteľka, p.p. Horníková.)  Read More

Víťazka okresného kola Chemickej olympiády

Dňa 23.3.2017 sa na ZŠ Turnianska uskutočnilo okresné kolo Chemickej olympiády kategórie D, ktorého sa zúčastnilo 21 študentov.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Janka na krajskom kole biologickej olympiády

A máme ďalší parádny výsledok v podaní študentky z našej školy!

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Matematická olympiáda – postup do krajského kola

Máme výborné správy! Daniel Kaiser z kvarty a Hanka Slobodová  z 1.A postúpili do krajského kola matematickej olympiády. Gratulujeme!!!!

Posted in 8-rocne, lyceisti, uspechy-8-rocne, uspechy-EVL | Leave a comment

Hviezdoslavov Kubín – školské kolo

Na Valentína, 14.2.2017, prebehlo na lýceu školské kolo obľúbenej recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. A tu sú výsledky:

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment
© 2017: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress