Úspechy študentov

Celoslovenské kolo Biblickej olympiády

Dňa 25.5.2018 sa uskutočnilo celoslovenské kolo Biblickej olympiády v Martine.

Posted in uspechy-8-rocne, uspechy-EVL, uspechy-EZS | Leave a comment

Jakub z 1.B úspešným “astronómom” 🙂

Študent Jakub Puškáš z 1.B sa koncom apríla zúčastnil na krajskom kole astronomickej súťaže Čo vieš o hviezdach a získal úžasné 2. miesto, čím postupuje do celoslovenského kola.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Terka na okresnom kole olympiády z angličtiny

Dňa 17.1.2018 Terézia Böhmová V.A vyhrala okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku a postupuje do krajského kola.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Lucka na seminári o prekladateľstve

V piatok 19.1.2018 sa Lucia Vaňová z III.A, víťazka školského kola Prekladateľskej súťaže, zúčastnila semináru “Mladí prekladatelia – čo ponúka táto profesia?” v priestoroch Európskeho informačného centra.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Obvodné kolo v basketbale dievčat

12. decembra 2017 si naše dievky (ako ich pekne nazvala trénerka – p. prof. Benčíková) zmerali sily so študentkami z iných škôl na obvodnom kole v basketbale. A veruže to nebolo marné!

Študent Peter Mozola – aj my sa ním chceme pochváliť 🙂

Sú talenty, ktoré v žiakoch rozvíjajú učitelia školy, ktorú navštevujú, a potom sú talenty, ktoré si žiaci rozvíjajú mimo školy, teda vo svojom voľnom čase. Jeden takýto talent – plávanie – je očividne veľkou vášňou nášho študenta z prvého ročníka – Petra Mozolu.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Turnaj vo florbale – okresné kolo

V dňoch 6.-8.12.2017 sa uskutočnilo okresné kolo turnaju vo florbale chlapcov a dievčat.

Posted in lyceisti, uspechy-EVL | Leave a comment

Školské kolo v olympiáde v anglickom jazyku

Dňa 15.novembra 2017 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku.

Futsalový turnaj

Naši chalani sa zúčastnili okresného kola vo futsale, ktorý sa konal vo Vlčom hrdle (Bratislava). A ako dopadli?

Posted in lyceisti, uchadzaci-o-studium, uspechy-EVL | Leave a comment

Cezpoľný beh 2017

Dňa 3.10. 17 sme sa zúčastnili okresného kola Bratislava V v cezpoľnom behu žiakov stredných škôl. A neostalo len pri účasti!

Posted in lyceisti, uchadzaci-o-studium, uspechy-EVL | Leave a comment
© 2018: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress