Garden party 2019

Po rokoch sa na pôde Evanjelického lýcea opäť konala obľúbená Garden Party. Dňa 27. 6. sa školský dvor rozvoňal rôznymi dobrotami, či už vegetariánskými alebo mäsitými, pripravovanými pomalým grilovaním.

Okrem toho bol jedálenský pult plný zdravých šalátov. Ovocný, cestovinový, no aj celkom obyčajné šaláty hrali všetkými farbami a vytvorili krásnu symfóniu chutí. Čo môže byť v horúci letný deň lepšie, než s plným bruchom sedieť v tieni stromu a rozprávať sa s priateľmi? Možno zahrať si vedomostnú hru, v ktorej je „trestom“ za nesprávnu odpoveď osviežujúca spŕška vody.

V mene usporiadateľov verím, že sa všetci zabavili, no úsmevy na tvárach žiakov aj učiteľov hovorili za všetko. Pevne verím, že sa aspoň v doterajšom počte opäť o rok stretneme pri dobrom jedle, hudbe a hrách, no najmä v skvelej letnej atmosfére.

(Text pripravila Tatiana Turisová zo 4.B a fotografie sú dielom Samuela Hroboňa z 3.A.)

[Best_Wordpress_Gallery id=“166″ gal_title=“Garden party 2019″]