Zoznamy prvákov – bilingválne štúdium v školskom roku 2021/2022

Start date: 13.08.2021

End date: 30.09.2021

Location: Vranovská 2

Milí naši prváci,

už vieme, do ktorej triedy budete patriť a po prečítaní zoznamov uvedených nižšie to budete vedieť už aj vy. 🙂

Ďalšie informácie k začiatku školského roka nájdete na tomto webe, no sledujte i našu facebookovskú stránku, kde ich tiež priebežne pridávame.

Tešíme sa na vás! 🙂

 

1.A – kmeňová učebňa č. 4

1 Angyalová Ema
2 Blaškovičová Karin
3 Čachová Sabina
4 Darulová Nina
5 Dojčár Damián
6 Dzielavová Hana
7 Erdélyiová Nina
8 Frická Sára Ema
9 Hansman Milan
10 Hanzelyová Ema
11 Herrera Fuentes Christian
12 Huba Samuel Ján
13 Chudíková Kristína
14 Ivanová Sofia
15 Jenčová Alexandra
16 Kollár Jakub
17 Krnová Lujza
18 Kužmová Ema
19 Majtán Milan Miroslav
20 Miková Nina
21 Moravčíková Elisabeth
22 Mozola Adam
23 Pafčo Alexander Lukas
24 Pavelka Tomáš
25 Petríková Laura
26 Poništová Nina
27 Stacho Ester
28 Szabó Ráchel
29 Venjarská Laura
30 Vlček Richard
31 Wagnerová Sandra

1.B – kmeňová učebňa č. 1

1 Barboráková Terézia
2 Csubová Sára
3 Demovič Dávid
4 Dvořák Jakub
5 Fáberová Natália Emília
6 Fejfárová Adela
7 Filová Ella
8 Fitková Tereza
9 Hamranová Alexandra
10 Hrubovčáková Ela
11 Izehi Elliot
12 Janšáková Tereza
13 Kalčíková Sára
14 Katrenčíková Alexandra
15 Krištofíková Sofia
16 Lichtner Jakub
17 Májek Matej
18 Martini Laura
19 Molčanová Sára
20 Polák Šimon
21 Ropovíková Viktória
22 Sedláček Daniel
23 Skubáková Emília
24 Slanina Jakub
25 Sotáková Emma
26 Štadlerová Veronika
27 Šulovská Lýdia
28 Varcholík Peter
29 Yatsenyak Alex
30 Záhumenský Boris
31 Žiláková Nina

1.C – kmeňová učebňa č. 7

1 Botková Laura Mária
2 Dobiašová Barbora
3 Dzielavová Lenka
4 Gállová Vanessa
5 Gombosová Edina
6 Grešlíková Paulína
7 Grežďo Martin Jozef
8 Horniak Jakub Ján
9 Jurík Adam
10 Jurkuliaková Izabela
11 Kardošová Kristína
12 Králik Samuel
13 Krasnohorská Hana
14 Kuciak Elias
15 Kuciak Simon
16 Kukučka Šimon
17 Macošíncová Ema
18 Mesiariková Karolína Terézia
19 Michňová Viktória
20 Mocková Michaela Katrin
21 Mozola Matúš
22 Ošková Lujza
23 Rejda Oliver
24 Sabo Samuel
25 Szabó Dorothea Greta
26 Teplická Martina
27 Tichá Lenka
28 Vaníčková Michaela
29 Vojtková Lívia
30 Vybíralová Hana
31 Zvarová Daniela


Comments are Closed

© 2021: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Problémy so stránkou? Napíšte správcovi.