Zmeny v súvislosti so štátnym pohrebom

Date: 13.10.2016

Location: Palisády

Vážení rodičia,

reagujeme na správy, ktoré boli včera v poobedňajších hodinách zverejnené v tlači v súvislosti so štátnym  pohrebom pána prezidenta Michala Kováča.
V tlači sa uvádza:
“V čase od 7.00 do 14.00 h nebude z bezpečnostných a technických dôvodov možné státie, resp. parkovanie vozidiel na Palisádach vrátane chodníka.”
„V čase od 11.30 do 13.30 h budú pre cestnú dopravu úplne uzatvorené Palisády, Hodžovo námestie, Staromestská ulica, a Banskobystrická ulica, taktiež v tomto čase nebude prejazdná Štefánikova ulica. Časový posun nie je vylúčený, bude sa odvíjať od vývoja dopravno-bezpečnostnej situácie.“
Tieto informácie nám potvrdili aj priamo na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru v Bratislave.
Z tohto dôvodu:

• v  tento deň nebude zabezpečená strava – žiaci budú automaticky odhlásení, odporúčame suchú stravu
  • vyučovanie bude zabezpečené pre všetkých žiakov OGY a 5. ročníka EZŠ
  • žiaci 1. stupňa sa v tento deň neučia ( v prípade potreby bude zabezpečené ŠKD v čase od 6,30 do 17,00 hod. – treba nahlásiť pani vychovávateľke).

Ďakujeme všetkým za pochopenie.

Ing. Edita Prostredníková
riaditeľka EZŠ a EL