Služby Božie – začiatok školského roka 2019/2020

Date: 02.09.2019

Time: 9,00

Location: Veľký kostol, Panenská

Srdečne vás pozývame na služby Božie na začiatok školského roka. Chceme vstúpiť do nového školského roka s Božím slovom, s Jeho požehnaním a v modlitbe Ho chceme prosiť o pomoc a ochranu počas celého školského roka.
Ktosi múdry o modlitbe povedal: “Modlitba je najväčšou mocou, lebo pohne rukou Toho, ktorý hýbe svetom.”

Služby Božie sa uskutočnia pre celú školu v pondelok 2. 9. 2019 o 9.00 hod. vo Veľkom kostole na Panenskej ulici.

Žiaci EZŠ Palisády prídu do školy na 8:30h a spoločne s triednymi učiteľmi potom pôjdu do kostola.

Žiaci 1. ročníky budú mať po službách Božích cca o 10.00h  triedny aktív v prváckej triede.

Tešíme sa na spoločné stretnutie po prázdninách.