Rozlúčka

Date: 17.09.2019

Time: 8,30

Location: Nový kostol, Legionárska

Milí kolegovia, rodičia, žiaci a priatelia,
neľahké je, keď odíde človek, ktorého mnohí mali radi a zanechal v živote týchto ľudí hlbokú stopu. Aj také chvíle však nastávajú a my musíme dať posledné zbohom tomu človeku.
Posledné zbohom a v tichosti sa rozlúčiť  s našou drahou kolegyňou, učiteľkou a priateľkou Lýdiou Leonovou budeme môcť v utorok 17. 9. 2019 o 14.00h v Krematóriu v Bratislave.
V rámci školy sa chceme tiež rozlúčiť a zaspomínať na našu Lydku, a tak v utorok 17.9.2019 ráno o 8.30h sa bude konať spomienková bohoslužba v Novom kostole na Legionárskej ulici. Zúčastnia sa jej žiaci 3.A,  4.A, 5.A, 6.A, 7.A, študenti II.OA, III.OA, III.OB, IV.OA  a pedagógovia z Palisád, no aj tí  (študenti a pedagógovia EL Vranovská,  bývalí študenti EL, rodičia),  ktorí nemôžu z rôznych dôvodov prísť do Krematória.