Ples lýceistov – Venice Carnival Night

Date: 27.01.2018

Location: Dom kultúry Zrkadlový háj

Po minuloročnom úspechu vás opäť pozývame na 8. Ples Lyceistov, tentokrát v téme Venice Carnival Night (Benátsky karneval).

Konať sa bude 27. januára 2018 v priestoroch Domu kultúry Zrkadlový háj. Zážitok z plesu umocní okrem iného kapela študenta Pala Petroviča, či predtančenie majsterky Slovenska v štandardných tancoch, Sofie Imbondo s partnerom.

Vzhľadom k téme plesu chceme všetkých účastníkov poprosiť, aby si nezabudli škrabošky. 🙂

Vstupné:

• študenti – 20€
  • učitelia – 20€
  • študujúci absolventi a študenti z iných škôl – 25€
  • absolventi  a rodičia – 30€

Lístky začneme predávať v najbližšom období, dátum upresníme, buď priamo v priestoroch školy (kontaktná osoba: Saša Madacki), alebo online (hlavne pre absolventov a rodičov žiakov).

Kam môžete zasielať peniaze na účet:
SK10 0900 0000 0051 2424 6371 (do správy pre príjemcu uveďte, prosím, svoje krstné meno, priezvisko a email, na ktorý Vás môžeme kontaktovať).