Obnovili ste si platnosť ISICu? A viete o súťaži?

Start date: 26.09.2017

End date: 31.10.2017

Tento týždeň (do konca septembra) končí platnosť preukazu ISIC tým žiakom, ktorí si zatiaľ platnosť svojho študentského preukazu neobnovili.

Tento rok je možné zakúpiť si známku ISIC na svojej škole len do konca septembra, teda do konca tohto týždňa. Pre tých čo tak neurobia zostane možnosť objednať si známku online na www.objednaj-preukaz.sk a to s doručením domov. Táto možnosť je o čosi drahšia nakoľko si žiaci uhrádzajú aj cenu za doručenie.

Ešte v júni sme spustili súťaž o naj videoklip na festivale MOBILFEST – festival filmov natočených mobilným telefónom. Pozrite si ako ukážku jedno video, ktorého autorom je žiak SSOŠ 29. augusta v Poprade. https://www.youtube.com/watch?v=07TXVp8rjss

Súťaž je stále otvorená a žiaci môžu svoje videá posielať až do konca októbra. Vyhrať môžu zaujímavé ceny. Videá môžu žiaci prihlásiť na www.mobilfest.eu.