Likvidačné valné zhromaždenie

Time: 14.15

Location: Jedáleň, Vranovská 2

Milí akcionári i priaznivci LyceumHub, JA Firmy,

školský rok sa pomaly končí a s ním aj pôsobenie našej školskej LyceumHub, JA Firmy. Neodlúčiteľnou súčasťou ukončenia firmy je vyplatenie investovaných peňazí vložených
vo forme akcí. A práve preto by sme radi pozvali všetkých našich akcionárov na Likvidačné valné zhromaždenie.
Likvidačné valné zhromaždenie bude:
– 2.5.2019 (štvrtok)
– o 14:15
– v školskej jedálni (Vranovská 2)

Je potrebné si priniesť svoje akcie!!! Ak sa nemôžete Likvidačného valného zhromaždenia osobne zúčastniť, prosím, splnomocnite niekoho, kto Vás zastúpi.

za LyceumHub, JA Firmu,

Martin Pagáč,učiteľ APE

Dear shareholders, teachers and students,

school year is slowly coming to the end and with it also the existence of our LyceumHub, JA Company as well. That means that shareholders will receive their invested money back, plus the dividends.

We would like to invite all shareholders to our last General Assembly.
General assembly will take place:
– on 2nd May 2019 (Thursday)
– at 2:15pm
– in the school cafeteria

It is necessary to bring your shares. If you can’t attend The general assembly, please come and pick up an authorization form.

Kind regards,

Martin Pagac, teacher