Junior Freshhh 2017

Start date: 09.11.2017

End date: 22.11.2017

Máte doma stredoškoláka, ktorého bavia prírodné vedy a má v sebe detektívneho ducha? Povedzte mu o online súťaži Junior Freshhh 2017. Slovnaft otvára tento rok už 5. ročník súťaže.
Súťaž Junior Freshhh je určená pre žiakov gymnázií a stredných škôl, ktorí sa môžu v 3-členných tímoch registrovať na stránke www.junior.freshhh.sk do 6. novembra 2017. Čakajú na nich úlohy z prírodovedných predmetov, ako matematika, fyzika, chémia, geografia a biológia.

Samotná hra začína 9. novembra a potrvá do 22. novembra 2017. Toto kolo súťaže bude vo forme online hry.

Finále v Slovnafte
Finále súťaže má formu prezenčného kola a bude prebiehať v dvoch kategóriách. Jedno finále je určené pre celkových víťazov online súťaže a druhé finále pre tímy v kategórii stredné odborné a stredné priemyselné školy. Šancu zvíťaziť a získať zaujímavé ceny tak majú aj žiaci, ktorých učebné osnovy sú odlišne zamerané ako tie gymnaziálne.

Do finále, ktoré sa bude konať v decembri, v priestoroch SLOVNAFT, a.s., postúpi päť najlepších tímov v oboch kategóriách.

Pre účastníkov finálového kola sú v závislosti od umiestnenia pripravené v oboch kategóriách hodnotné ceny, ako napríklad notebook Lenovo, iPad, playstation a ďalšie skvelé ceny.

Cieľom súťaže je najmä popularizovať zábavnou formou štúdium prírodovedných predmetov. Súťaž je súčasťou dlhodobej stratégie spoločnosti Slovnaft v oblasti práce s mladými ľuďmi – potenciálnymi zamestnancami spoločnosti.
Viac informácií nájdete na stránke www.junior.freshhh.sk.