EL stretávka ’96 – ’11

Fotogaléria konečne na svete! 🙂

Prihlásenie – posledná možnosť

Prípravy už vrcholia. Aby sme sa na vás všetkých dobre pripravili, prihláste sa čo najskôr (do utorka 6.6. do polnoci) v dvoch krokoch:

1. vyplň formulár (klikni sem)
  2. pošli prihlasovné 5€ (alebo viac 🙂 )
    • IBAN SK 20 0200 0000 0014 4294 0256 (VUB) – píšte bez medzier
    • BIC SUBASKBX
    • variabilný symbol: 2017XXXX – Váš maturitný rok napr. 20171998
    • poznámka pre prijímateľa: Meno a priezvisko (pri zmene aj rodné), rok maturity a písmenko triedy, do ktorej ste patrili, napr. Ivana Sabanošová Jelen 98 B

Ak ste sa prihlásili, uviedli Vašu emailovú adresu a ešte nezaplatili, v inboxe Vás isto čaká “friendly reminder”. 🙂

Ak ste zaplatili, no nevyplnili formulár, veríme, že nám pomôžete sami (aby ste sa už v sobotu nemuseli zdržovať).

Pozvánky

Pozvánku s podrobnými informáciami pre absolventov nájdete tu.

Pozvánku pre bývalých, ale aj súčasných pedagógov školy nájdete tu.

Invitation letter for our former American teachers – here.

Program

Oficiálne otvorenie budovy školy je plánované na 14:00 (samozrejme, ak prídete skôr, nebudete musieť čakať pred bránou, dokonca sa ani prezúvať).

od 14:00

• registrácia – vstupná hala
  • fotokútik – vestibul internátu
  • detský kútik – učebňa č.8

14:30 – staronová CHAPEL – tentoraz v telocvični. Káže David Schick

15:15 – triedne stretávky v triedach, otvorené občerstvenie v jedálni

16:00 – Open Mike v jedálni

Koho stretnete?

Z bývalých slovenských učiteľov sa môžete tešiť na stretnutie s:

Oľgou Hederovou, Vierou Hánovou, Helenou Hudecovou, Jánom Juríčkom, Zdenkou Keltošovou, Juditou Páleníkovou (Kissovou), Evou Križanovou, Marekom Kukučkom, Vandou Orfánusovou, Beátou Sklenkovou, Máriou Surou, Vierou Synakovou, Vierou Szalaiovou, Máriou Žlnkovou.

Od mnohých ďalších pozvaných ešte očakávame potvrdenie účasti.

Spomedzi bývalých amerických lektorov k nám merajú cestu:

Brian Burt (96-97), Eric Kane (95-98), Claudia Nelson (91-98), Kirsten Russler (91-92), David Schick (04-09), Twila Schock (94-97), Jake Sledgers (94-95), Lynnae Sorensen (94-98), Paula Stensvaag (10-12), Jim Stensvaag (10-12), Allan Stevo (03-07), William Swanson (94-97), Barbara Wrightson (93-95), Mathew Yoder (98-99).

Zo súčasných učiteľov na Vranovskej budú prítomní:

Janka Alexyová, Miriam Brunovská, Peter Ciesar,  Jana Griačová, Nadežda Herichová, Tatiana Horníková, Ivana Jelen (Sabanošová), Karolína Konopeusová, Renáta Minarovičová, Drahomíra Oktavcová, Martin Pagáč, Viera Pohoriljaková (Tomášiková), Edita Prostredníková, Ľubica Psotová, Mária Vaľušová, Andrej Žitňan.

© 2017: Evanjelické lýceum v Bratislave | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress