Duchovná pieseň v Martine v sólovom speve kresťanských piesní

Víťazi školského kola z Evnajelickej ZŠ a EL na Palisádach sa 4.mája 2018 zúčastnili celoslovenského kola tejto súťaže, ktoré sa už tradične konalo v priestoroch Biblickej školy v Martine.

Súťažiaci v 1. a 2. kategórii spievali 1 pieseň podľa vlastného výberu z Evanjelického spevníka(ES) – bez hudobného sprievodu a 1 detskú či mládežnícku pieseň podľa vlastného výberu s hudobným sprievodom.

V 3. kategórii spievali súťažiaci o jednu skladbu viac z Evanjelického spevníka.

Po súťažnej časti nasledoval skvelý obed a vyhodnotenie celej súťaže.

1.miesto v I.kategórii získala  žiačka z 3.A triedy (EZŠ Palisády) – celková víťazka I. kategórie

Strieborné pásmo v II. kategórii si vyspieval žiak  z 5.A triedy. (EZŠ Palisády)

Bronzové pásmo v III. kategórii  získala žiačka z Prímy A (EL Palisády)

Ďakujeme našim žiačkam a žiakovi za vynikajúcu reprezentáciu našej školy a srdečne blahoželáme!

(Text a foto: Mgr. Žitňanová)