9. ples Evanjelického lýcea

Po ročnej prestávke sa vďaka aktívnym žiakom našej školy opäť podarilo zorganizovať ples Evanjelického lýcea. V poradí už deviaty ročník sa konal v sobotu, 18. januára 2020 v priestoroch kultúrneho domu v Jarovciach.

Bohatý program tohtoročného plesu s témou Noc Oskarov doplnili spevácke vystúpenia talentovaných študentiek lýcea, škola tanca a taktiež odovzdávanie plesových oskarov. Študenti z 1.A si s pánom profesorom Budajom pripravili vynikajúcu scénku, ktorú si podľa vlastných slov pán profesor užíval. Po hádaní výslovnosti predjedla (Mini Quiche) si na ňom snáď väčšina hostí pochutila. Skvelé jedlo na záver doplnili zákusky a taktiež druhá večera tesne pred polnocou.

Samozrejmosťou plesu bola tombola, v ktorej sa ako najúčinnejšia stratégia ukázalo vsadiť na čísla spojov bratislavskej MHD. Taktiež by sme nemali zabudnúť spomenúť DJ Marka, ktorý sa počas celého večera postaral o skvelú zábavu.

Pevne veríme, že desiaty ročník plesu sa uskutoční už budúci rok. Prajeme príjemné prezeranie fotiek :-).

(Autorom textu i fotografií je náš „školský“ fotograf Samo Hroboň z 4.A.)

Zábery z plesu

[Best_Wordpress_Gallery id=“176″ gal_title=“ples2020″]